K čemu je vlastně Blejskni to?

10 důvodů, proč mít na svatbě Blejskni to!

10 důvodů, proč mít na svatbě Blejskni to!

Napadlo vás někdy, že můžete mít ze svatby i jiné fotografie než jen ty od fotografa? Nás ano, a proto jsme si, jako čerství snoubenci, vymysleli a postupně zrealizovali unikátní webovou aplikaci Blejskni to. Cílem bylo vytvořit jedinečnou platformu, na kterou mohou naši blízcí, a potažmo také my samotní, přidávat fotografie z příprav svatby, rozlučky i ze svatby samotné. Vše na jeden účet, do kterého budeme mít přístup jen my a naši blízcí. Nápad i náš „výtvor“ se nám ale zalíbil natolik, že jsme se rozhodli jej přestat schovávat jen pro sebe a zpřístupnit jej také vám. Pokud se vám tato myšlenka líbí, přečtěte si, co nás k tomu vedlo.

1. Jedinečná vzpomínka

S pomocí aplikace Blejskni to budete mít zachyceny unikátní okamžiky z celého svatebního „maratonu“ trochu z jiného úhlu. Fotografie z příprav a míst, na které se nedostane ani ten nejlepší fotograf. Pořiďte si na svou svatbu účet na Blejskni to, seznamte s ním své blízké a máte o zábavu postaráno. Výsledkem bude jedinečná galerie „zákulisních“ svatebních fotografií, která pobaví i rozněžní vás a svatebčany.

2. Zákulisní fotografie

O důležitosti svatebních fotografů a kameramanů na každé svatbě není pochyb. Výsledkem jejich práce jsou překrásné svatební fotografie i perfektně sestříhané video. Napadlo vás ale, že můžete mít ze svatby i další fotografie, které sice nebudou tak perfektní a vyretušované, ale přesto vaše? Poproste své blízké, aby spolu s vámi přidávali fotografie z příprav svatby i ze svatby samotné na společný účet Blejskni to. Díky nim budete mít jedinečnou soukromou zeď fotografií jako krásnou vzpomínku pro sebe i své nejbližší.

3. Z mnoha úhlů

Díky aplikaci Blejskni to můžete mít kromě fotografií z pohledu čočky vašeho svatebního fotografa také něco navíc. „Fotografem“ přece může být každý – postačí jen chytrý telefon. Poproste babičku, ať vyfotí přípravu cukroví, maminku při zkoušce šatů nebo třeba družičky při přípravě dekorací. Svatba totiž není velká událost jen pro snoubence samotné. A mít ji zaznamenanou také z pohledu vašich nejbližších, je k nezaplacení.

4. Soukromí na prvním místě

Udržení všech vašich fotografií v soukromí je věc, na které si zakládáme, a která dělá naši aplikaci jedinečnou. Nejsme veřejná sociální síť, na které jsou vaše fotografie přístupné světu a prakticky nesmazatelné. Každému zákazníkovi vytvoříme unikátní účet a na něj navázaný odkaz, ke kterému bude mít přístup jen on samotný a všichni blízcí, kterým jej poskytne. Tento účet bude po uplynutí 3 měsíční lhůty nenávratně smazán z databáze. Fotografie bude samozřejmě možné si před smazáním uložit i vytisknout.

5. Zábava pro hosty

Nejen, že díky Blejskni to budete mít archiv netradičních, zábavných a skvělých fotek z pohledu vás i vašich blízkých. Tato aplikace je také velmi zábavná. Seznamte s ní hosty předem, aby si ji vyzkoušeli z pohodlí domova a zbytek už nechte na nich. Své úlovky pak mohou také „lajkovat“ navzájem.

6. Fotografie od blízkých na jednom místě

Známe to všichni. Jsme na svatbě, oslavě, dovolené či jiné akci, každý má v ruce chytrý telefon, fotí a natáčí, co jej napadne. Záběrů je hromada, párty skončí a vám zbudou jen ty, které máte ve svém telefonu. A právě pro tyto případy je Blejskni to záchranou. Poproste blízké, aby pár ze svých povedených fotografií vložili také na váš účet Blejskni to. Ať už z příprav akce či akce samotné. Fotografie lze samozřejmě přidat také dodatečně a užít si tak den naplno. Věřte, že až si budete následně prohlížet galerii na vašem účtu, nebudete litovat.

7. Svatební fotky i před svatbou

Váš Den D je bezesporu nejdůležitější, a proto je dobré jej mít zachycen také profesionálním fotografem. Co ale v balíčku od fotografa určitě nenajdete, jsou fotografie ze samotné přípravy svatby, zařizování, ochutnávaní a dalších příjemných svatebních aktivit. Vyfoťte se na Blejskni to se snoubencem při ochutnávce dortu, s kamarádkami u zkoušky šatů nebo na vašem vysněném svatebním místě. Nejen, že tím svatebčany vtáhnete do děje již před svatbou samotnou, ale také vám zůstane jedinečná galerie fotografií.

8. Rychlé přidávání

Nemějte strach, vaši hosté nebudou celou svatbu čučet do telefonu. Své fotografie přidají za pár sekund. Stačí se jen přihlásit, vybrat fotografii, potvrdit vložení a je to! Své úlovky navíc mohou vkládat také z pohodlí domova, ať už před svatbou nebo po ní. Blízké navíc můžete s aplikací seznámit již dříve, aby si ji otestovali z pohodlí domova a třeba přidali i nějaký tematický příspěvek.

9. Možnost tisku i pro hosty

Blejskni to není jen online internetová aplikace. Kromě „online zdi fotografií“ na vašem účtu Blejskni to je můžete mít také v ruce. Stačí nám napsat a my vám pošleme unikátní odkaz, ze kterého můžete vytisknout všechny vaše fotografie jako památku pro sebe i své blízké.

10. Ušetříte

Představte si, že po svatbě budete mít kromě svatebních fotografií také nespočet zábavných a netradičních fotografií na vašem účtu Blejskni to za cenu, o které se vám ani nezdálo. Přístup všech svatebčanů a neomezený prostor pro přidávání fotografií za akční cenu od 299 do 999 dle počtu hostů. Zábava pro hosty a jedinečná vzpomínka v jednom.

Tak to myslíte, rozhodli jsme se správně?