Proč je mít nejlépe oba?

Blejskni to vs. Fotograf

Blejskni to vs. Fotograf

Dnes si představíme základní rozdíly mezi službami svatebního fotografa a webovou aplikací Blejskni to. Aplikaci Blejskni to považujeme za určitý zábavný a velmi zajímavý doplněk (nový způsob), jak získat jedinečné fotografie z celého svatebního maratonu, nikoli tedy jen z toho jednoho kouzelného dne. Obdivujeme práci profesionálních fotografů a využijeme je také na naší svatbě. Rozhodli jsme se však, že chceme víc, a proto využijeme také službu Blejskni to. A abychom vám osvětlili, proč jsme se tak vlastně rozhodli, pojďme si popsat základní rozdíly mezi profesionálním fotografem a službou Blejskni to.

Co je jejich cílem?

Cílem každého profesionálního fotografa je bezesporu odvést kvalitní práci a dodat novomanželům bezchybné a dechberoucí svatební fotografie věrně zachycující jejich významný den. Cílem Blejskni to však není sbírka dokonalých vyretušovaných fotografií ze svatby. Cílem je spíše uchovat netradiční fotografie ze svatebních příprav, rozlučky se svobodou i ze svatby samotné na jednom, blízkým přístupném účtu. Takové fotografie, které sice nebudou dokonalé, ale zato budou jedinečné. Zachytí je totiž právě vaši nejbližší, a to svým mobilním telefonem v momentech, ke kterým se svatební fotograf ani zdaleka nedostane.

Kdo fotí?

Největším rozdílem fotografií od profesionála a fotografií na Blejskni to je: „Kdo fotí“. Za fotografiemi zveřejněnými na účtu Blejskni to totiž nestojí žádný profík, nýbrž skupinka vašich známých vč. vás, kteří se rozhodnou uveřejnit střípky ze svých mobilních fotografií na účet Blejskni to a zpřístupnit je tak všem svatebčanům.

Co zachytí nejlépe?

Svatební fotografové dokáží dokonale zachytit všechny důležité momenty svatebního dne, ze kterých budete mít, díky nim, krásnou vzpomínku. Blejskni to je určeno spíše k uložení „zákulisních“ fotografií z příprav, momentek, fotografií z fotokoutků a dalších. Obrovskou výhodou Blejskni to, díky které ji tak milujeme, je fakt, že pomocí mobilních telefonů vašich známých shromáždí okamžiky, na které je jakýkoli svatební fotograf krátký.

Jaká je kvalita fotografií?

Svatební fotografie z profesionálního fotoaparátu jsou bezesporu mnohem kvalitnější. Fotografie na Blejskni to odpovídají kvalitě mobilních telefonů, ze kterých jsou pořizovány. Ve webové aplikaci Blejskni to je však i tato kvalita naprosto vyhovující a fotografie je možné si nechat také vytisknout a stále vypadají dobře.

Dostupnost

Svatební fotografie mají vždy k dispozici novomanželé, případně je mohou rozeslat známým po svatbě samotné. Naopak účet Blejskni to je ihned po přihlášení dostupný online svatebčanům i všem blízkým, kteří obdrží unikátní přihlašovací odkaz k té dané události. Není tedy nutné přeposílat velký objem fotografií či přenášet Flash disk. Navíc jsou dostupné vždy všechny aktuálně přidané fotografie od připojených uživatelů. Tedy – na účtu Blejskni to najdete aktuální fotografie ze svatebních příprav, rozlučky se svobodou, zkrátka všechny aktuální fotografie dokonce i před svatbou samotnou.

Cena

Jak jsme již několikrát uvedli, nelze srovnávat fotografie od profesionálního fotografa s těmi, které pořídí vaši blízcí mobilním telefonem a vyvěsí je na účet Blejskni to. Tuto aplikaci je proto vhodné pořídit jako doplněk k samotnému fotografovi. Co se ceny týče – za akční cenu 299 – 999 Kč dle počtu hostů máte zpřístupněno neomezené úložiště svatebních momentek pro sebe i svatebčany. To se vyplatí, no ne?

Ano, každá možnost má to svoje, ale proč je nespojit?